Club Friendlies

Matches

Day Home team Score/Time Away team  
Wednesday 13/05/2020
FT
Jablonec 0 - 2 Viktoria Žižkov
Wednesday 13/05/2020
FT
Ferencvaros 0 - 0 Paksi SE
Wednesday 13/05/2020
FT
Zlín 3 - 1 Třinec
Wednesday 13/05/2020
FT
České Budějovice 5 - 1 Táborsko
Wednesday 13/05/2020
FT
Jablonec 2 - 0 Viktoria Žižkov
Wednesday 13/05/2020
FT
Ferencvaros 2 - 0 Zalaegerszegi TE
Wednesday 13/05/2020
FT
Viktoria Plzen 3 - 1 Dukla Praha
Wednesday 13/05/2020
FT
Líšeň 0 - 1 Opava
Wednesday 13/05/2020
FT
Viktoria Plzen 4 - 0 Příbram
Wednesday 13/05/2020
FT
Zbrojovka Brno 6 - 0 Uničov
Friday 15/05/2020
FT
Pardubice 1 - 1 Chrudim
Friday 15/05/2020
FT
Karviná 2 - 2 Baník Ostrava
Friday 15/05/2020
FT
Paksi SE 1 - 1 Kaposvári Rákóczi
Friday 15/05/2020
FT
Vlašim 3 - 1 Táborsko
Saturday 16/05/2020
FT
Viktoria Žižkov 3 - 0 Baník Sokolov
Saturday 16/05/2020
FT
Hradec Králové 1 - 1 Líšeň
Saturday 16/05/2020
FT
Slovácko 4 - 1 Prostějov
Saturday 16/05/2020
FT
Třinec 2 - 2 Karviná
Saturday 16/05/2020
FT
Zlín 4 - 1 Hanácká
Saturday 16/05/2020
FT
Teplice 4 - 1 Ústí nad Labem
Saturday 16/05/2020
FT
Slovan Liberec 2 - 0 Varnsdorf
Saturday 16/05/2020
FT
Opava 4 - 1 Vítkovice
Saturday 16/05/2020
FT
Sparta Praha 3 - 2 Dukla Praha
Saturday 16/05/2020
FT
Sparta Praha 4 - 1 Dukla Praha
Saturday 16/05/2020
FT
Sigma Olomouc 3 - 1 Zbrojovka Brno
Saturday 16/05/2020
16:00
Honvéd - Diósgyőr
Saturday 16/05/2020
FT
Újpest 2 - 2 MTK
Saturday 16/05/2020
FT
Zalaegerszegi TE 0 - 1 Fehérvár
Saturday 16/05/2020
FT
Sigma Olomouc 2 - 0 Zbrojovka Brno
Saturday 16/05/2020
FT
Vojvodina 1 - 1 Kabel Novi Sad
Sunday 17/05/2020
FT
Ferencvaros 0 - 1 Mezőkövesd-Zsóry
Sunday 17/05/2020
FT
Fehérvár 2 - 1 Budafoki MTE
Sunday 17/05/2020
FT
Ferencvaros 1 - 1 Mezőkövesd-Zsóry
Tuesday 19/05/2020
FT
Viktoria Žižkov 3 - 6 Táborsko
Tuesday 19/05/2020
FT
Slovácko 1 - 0 Třinec
Tuesday 19/05/2020
FT
Jablonec 2 - 1 Varnsdorf
Tuesday 19/05/2020
FT
Slavoj Vyšehrad 5 - 0 Písek
Tuesday 19/05/2020
FT
Líšeň 1 - 0 Chrudim
Tuesday 19/05/2020
FT
Pardubice 3 - 0 Sokol Živanice
Tuesday 19/05/2020
FT
Rijeka 4 - 1 Inter Zaprešić
Wednesday 20/05/2020
FT
Příbram 1 - 0 Vlašim
Wednesday 20/05/2020
FT
Zbrojovka Brno 0 - 5 Zlín
Wednesday 20/05/2020
FT
Vítkovice 8 - 1 Frýdek-Místek
Wednesday 20/05/2020
FT
Puskás 2 - 0 Budafoki MTE
Wednesday 20/05/2020
FT
Mladá Boleslav 1 - 1 Bohemians 1905
Wednesday 20/05/2020
FT
České Budějovice 1 - 4 Viktoria Plzen
Wednesday 20/05/2020
FT
Istra 1961 2 - 2 HNK Gorica
Wednesday 20/05/2020
FT
Hradec Králové 4 - 2 Náchod
Wednesday 20/05/2020
FT
Újpest 1 - 2 Paksi SE
Wednesday 20/05/2020
FT
Mladá Boleslav 0 - 0 Bohemians 1905
Wednesday 20/05/2020
FT
Vojvodina 1 - 1 Bačka Palanka
Thursday 21/05/2020
FT
Karviná 7 - 0 Frýdek-Místek
Thursday 21/05/2020
FT
Lyngby 2 - 0 Brøndby
Friday 22/05/2020
FT
Radnički Niš 0 - 0 Radnik Surdulica
Friday 22/05/2020
FT
Kaposvári Rákóczi 1 - 1 Paksi SE
Friday 22/05/2020
FT
Esbjerg 1 - 1 Fredericia
Friday 22/05/2020
FT
Partizan 2 - 1 Zemun
Friday 22/05/2020
FT
København 2 - 2 OB
Friday 22/05/2020
FT
AaB 0 - 3 Midtjylland
Friday 22/05/2020
FT
Randers 2 - 1 Vendsyssel
Friday 22/05/2020
FT
Dynamo Kyiv 0 - 0 Rukh Vynnyky
Friday 22/05/2020
FT
Oleksandria 4 - 2 Vorskla
Friday 22/05/2020
FT
Kolding IF 1 - 1 SønderjyskE
Friday 22/05/2020
FT
Minai 2 - 3 Lviv
Friday 22/05/2020
FT
Salzburg 1 - 1 Swarovski Tirol
Friday 22/05/2020
FT
Dinamo Zagreb 2 - 1 Osijek
Saturday 23/05/2020
00:00
Rudar - Mura
Saturday 23/05/2020
FT
Bravo 6 - 0 Brinje Grosuplje
Saturday 23/05/2020
FT
Puskás 5 - 0 Csákvári TK
Saturday 23/05/2020
FT
Crvena Zvezda 1 - 0 Grafičar
Saturday 23/05/2020
FT
Diósgyőr 0 - 3 Kisvárda
Saturday 23/05/2020
FT
Vejle 1 - 2 Silkeborg
Saturday 23/05/2020
11:00
Maribor - Nafta
Saturday 23/05/2020
FT
Domžale 1 - 0 Dob
Saturday 23/05/2020
FT
Voždovac 2 - 0 Kolubara
Saturday 23/05/2020
FT
Slovan Bratislava 0 - 0 Senica
Saturday 23/05/2020
15:30
Kolos Kovalivka - Olimpik Donetsk
Saturday 23/05/2020
FT
Vojvodina 0 - 1 Spartak Subotica
Saturday 23/05/2020
FT
Dinamo Zagreb 2 - 3 HNK Gorica
Saturday 23/05/2020
FT
Slaven Koprivnica 1 - 1 Inter Zaprešić
Saturday 23/05/2020
FT
Olimpija 1 - 0 Aluminij
Sunday 24/05/2020
FT
Shakhtar Donetsk 4 - 1 Rukh Vynnyky
Sunday 24/05/2020
FT
Obolon' Kyiv 1 - 4 Desna
Sunday 24/05/2020
FT
Rijeka 5 - 1 Istra 1961
Monday 25/05/2020
FT
Desna 4 - 0 Cherkashchyna-Akademiya
Tuesday 26/05/2020
FT
HB Køge 1 - 2 Nykøbing
Tuesday 26/05/2020
FT
Hobro 1 - 1 Viborg
Tuesday 26/05/2020
FT
Brøndby 2 - 1 Lyngby
Tuesday 26/05/2020
FT
Triglav 1 - 1 Olimpija
Tuesday 26/05/2020
FT
København 3 - 1 SønderjyskE
Tuesday 26/05/2020
FT
Oleksandria 5 - 0 Cherkashchyna-Akademiya
Tuesday 26/05/2020
FT
Wolfsberger AC 3 - 0 Mattersburg
Tuesday 26/05/2020
FT
Admira 0 - 0 Sturm Graz
Tuesday 26/05/2020
FT
Gorica 4 - 1 Tabor Sežana
Tuesday 26/05/2020
FT
OB 3 - 4 AaB
Tuesday 26/05/2020
FT
Fjölnir 1 - 1 HK
Wednesday 27/05/2020
FT
Shakhtar Donetsk 4 - 0 Obolon' Kyiv
Wednesday 27/05/2020
FT
Dynamo Kyiv 2 - 0 Olimpik Donetsk
Wednesday 27/05/2020
FT
Austria Wien 1 - 0 Hartberg
Wednesday 27/05/2020
FT
LASK 1 - 2 St. Pölten
Wednesday 27/05/2020
FT
Beroe 0 - 0 Etar
Wednesday 27/05/2020
FT
Ludogorets 0 - 1 Cherno More
Wednesday 27/05/2020
FT
Maribor 2 - 2 Koper
Wednesday 27/05/2020
FT
Šmartno 0 - 3 Rudar
Wednesday 27/05/2020
FT
Valur 5 - 1 Keflavík
Wednesday 27/05/2020
FT
KR 0 - 3 Stjarnan
Thursday 28/05/2020
FT
Rapid Wien 3 - 0 Horn
Thursday 28/05/2020
FT
Thór 2 - 2 Fylkir
Friday 29/05/2020
FT
Slovan Bratislava 2 - 0 Sereď
Friday 29/05/2020
FT
Liefering 0 - 2 Austria Klagenfurt
Friday 29/05/2020
FT
Senica 1 - 0 Podbrezová
Friday 29/05/2020
FT
Dornbirn 2 - 3 Wacker Innsbruck
Friday 29/05/2020
FT
Ried 2 - 0 Amstetten
Friday 29/05/2020
FT
Levski Sofia 3 - 1 Vitosha Bistritsa
Friday 29/05/2020
FT
Tsarsko selo 0 - 2 Lokomotiv Plovdiv
Friday 29/05/2020
FT
Botev Plovdiv 2 - 0 Slavia Sofia
Friday 29/05/2020
FT
Kapfenberger SV 1 - 3 Lafnitz
Friday 29/05/2020
FT
Aluminij 0 - 1 Domžale
Friday 29/05/2020
FT
Trenčín 4 - 0 Spartak Trnava
Friday 29/05/2020
FT
Ludogorets 4 - 0 Dunav
Friday 29/05/2020
FT
Dinamo Zagreb 4 - 1 Inter Zaprešić
Saturday 30/05/2020
FT
Pohronie 3 - 1 Ružomberok
Saturday 30/05/2020
FT
Rosenborg 1 - 0 Bodø / Glimt
Saturday 30/05/2020
FT
Odd 1 - 2 Sarpsborg 08
Saturday 30/05/2020
FT
Grindavík 3 - 1 Fjölnir
Saturday 30/05/2020
FT
Dalvík / Reynir 1 - 2 Grótta
Saturday 30/05/2020
FT
FH 2 - 0 Fram
Saturday 30/05/2020
FT
Vorwärts Steyr 3 - 0 Juniors OÖ
Saturday 30/05/2020
FT
Haugesund 3 - 0 Brann
Saturday 30/05/2020
FT
Olimpija 2 - 0 Gorica
Saturday 30/05/2020
FT
Beroe 1 - 0 Arda
Saturday 30/05/2020
FT
CSKA Sofia 2 - 0 Botev Vratsa
Saturday 30/05/2020
FT
ÍA 2 - 1 Víkingur Ólafsvík
Saturday 30/05/2020
FT
Rudar 3 - 0 Dekani
Saturday 30/05/2020
FT
Cherno More 2 - 0 Etar
Saturday 30/05/2020
FT
KA 1 - 0 Fylkir
Saturday 30/05/2020
FT
Celje 2 - 1 Triglav
Saturday 30/05/2020
FT
Maribor 6 - 1 Bravo
Saturday 30/05/2020
FT
Tabor Sežana 1 - 5 Koper
Sunday 31/05/2020
FT
Molde 1 - 2 Sogndal
Sunday 31/05/2020
FT
KA 2 - 1 ÍH
Sunday 31/05/2020
FT
Breidablik 3 - 3 Valur
Monday 01/06/2020
00:00
Gnistan - EIF
Monday 01/06/2020
FT
Víkingur Reykjavík 4 - 3 Stjarnan
Monday 01/06/2020
FT
KR 1 - 1 Keflavík
Tuesday 02/06/2020
FT
KA 0 - 0 Magni
Tuesday 02/06/2020
FT
Strømsgodset 1 - 0 Stabæk
Wednesday 03/06/2020
FT
Brann 2 - 0 Åsane
Wednesday 03/06/2020
FT
Slovan Bratislava 2 - 1 Nitra
Thursday 04/06/2020
FT
Molde 4 - 2 Kristiansund
Thursday 04/06/2020
FT
Odd 2 - 1 Start
Thursday 04/06/2020
FT
MiPK 0 - 3 MP
Thursday 04/06/2020
FT
Mjøndalen 0 - 2 Vålerenga
Thursday 04/06/2020
FT
Stjørdals-Blink 1 - 3 Rosenborg
Friday 05/06/2020
FT
Beijing Guoan 5 - 0 Tianjin Teda
Friday 05/06/2020
FT
Vålerenga 2 - 1 Jerv
Friday 05/06/2020
FT
KTP 0 - 0 PEPO
Friday 05/06/2020
FT
Sereď 2 - 1 Dukla Banská Bystrica
Friday 05/06/2020
FT
EIF 2 - 2 Inter Turku
Friday 05/06/2020
18:00
Norrby - Öster
Friday 05/06/2020
FT
Keflavík 1 - 2 Grótta
Friday 05/06/2020
FT
Valur 3 - 0 Fylkir
Saturday 06/06/2020
FT
Hebei CFFC 2 - 4 Changchun Yatai
Saturday 06/06/2020
FT
Sepsi 2 - 1 Chindia Târgovişte
Saturday 06/06/2020
FT
Universitatea Craiova 0 - 3 Viitorul
Saturday 06/06/2020
FT
HJK 4 - 0 Gnistan
Saturday 06/06/2020
FT
Vaduz 1 - 5 Zürich
Saturday 06/06/2020
FT
Luzern 2 - 2 FC Schaffhausen
Saturday 06/06/2020
FT
Aarau 1 - 1 Thun
Saturday 06/06/2020
FT
Sogndal 1 - 0 Aalesund
Saturday 06/06/2020
FT
SJK 1 - 1 Haka
Saturday 06/06/2020
FT
JJK 2 - 1 TPV
Saturday 06/06/2020
FT
Sarpsborg 08 3 - 1 Sandefjord
Saturday 06/06/2020
FT
Young Boys 2 - 0 Lausanne Sport
Saturday 06/06/2020
FT
Winterthur 1 - 0 YF Juventus
Saturday 06/06/2020
FT
TPS 1 - 0 PIF
Saturday 06/06/2020
FT
Universitatea Craiova 2 - 1 Viitorul
Saturday 06/06/2020
FT
Henan Jianye 1 - 2 Shijiazhuang Ever Bright
Saturday 06/06/2020
FT
Servette 0 - 3 Neuchâtel Xamax
Saturday 06/06/2020
FT
Oulu 2 - 2 JS Hercules
Saturday 06/06/2020
FT
Honka 1 - 2 Lahti
Saturday 06/06/2020
FT
RoPS 3 - 1 Kajaani
Saturday 06/06/2020
FT
MuSa 1 - 3 P-Iirot
Saturday 06/06/2020
FT
KuPS 3 - 0 KPV
Saturday 06/06/2020
FT
Stjarnan 3 - 2 Leiknir Reykjavík
Saturday 06/06/2020
FT
Slovan Bratislava 2 - 0 Pohronie
Saturday 06/06/2020
FT
Nitra 0 - 0 Ružomberok
Saturday 06/06/2020
FT
MYPA 7 - 2 Sudet
Saturday 06/06/2020
FT
CFR Cluj 2 - 1 Hermannstadt
Saturday 06/06/2020
FT
Astra 2 - 2 Rapid
Saturday 06/06/2020
FT
Sandnes Ulf 1 - 3 Viking
Sunday 07/06/2020
FT
SJK Akatemia 5 - 1 GBK
Sunday 07/06/2020
FT
Breidablik 3 - 1 HK
Sunday 07/06/2020
FT
Lokomotiv Moscow 1 - 1 Dinamo Moscow
Monday 08/06/2020
FT
Rubin Kazan 3 - 1 Krylya Sovetov
Monday 08/06/2020
FT
Valur 2 - 1 Kórdrengir
Monday 08/06/2020
FT
Molde 3 - 2 Brann
Monday 08/06/2020
FT
CFR Cluj 6 - 1 Gaz Metan Mediaş
Tuesday 09/06/2020
FT
Lillestrøm 1 - 1 Kristiansund
Tuesday 09/06/2020
FT
Vålerenga 1 - 0 Bodø / Glimt
Tuesday 09/06/2020
FT
Zürich 5 - 1 Aarau
Tuesday 09/06/2020
FT
Wil 1 - 2 Vaduz
Tuesday 09/06/2020
FT
KTP 2 - 0 PeKa
Tuesday 09/06/2020
FT
Strømsgodset 3 - 0 Raufoss
Tuesday 09/06/2020
FT
Stabæk 2 - 0 Odd
Tuesday 09/06/2020
FT
Rosenborg 1 - 0 Ranheim
Tuesday 09/06/2020
FT
St. Gallen 4 - 2 FC Schaffhausen
Tuesday 09/06/2020
FT
VPS 5 - 1 VIFK
Wednesday 10/06/2020
FT
Sheffield United 4 - 0 Hull City
Wednesday 10/06/2020
13:00
Ilves - SJK
Wednesday 10/06/2020
FT
Luzern 0 - 5 Lausanne Sport
Wednesday 10/06/2020
FT
Stade Lausanne-Ouchy 0 - 2 Servette
Wednesday 10/06/2020
FT
KPV 2 - 1 Jaro
Wednesday 10/06/2020
FT
Sandefjord 0 - 0 Mjøndalen
Wednesday 10/06/2020
FT
Haugesund 1 - 1 Viking
Wednesday 10/06/2020
FT
HJK 2 - 1 Honka
Wednesday 10/06/2020
FT
Sarpsborg 08 4 - 0 Start
Thursday 11/06/2020
FT
Inter Turku 5 - 0 MuSa
Friday 12/06/2020
FT
Oulu 0 - 0 RoPS
Friday 12/06/2020
FT
Haka 1 - 0 TPS
Friday 12/06/2020
FT
Sion 2 - 2 Chiasso
Friday 12/06/2020
15:00
Kongsvinger - Grorud
Friday 12/06/2020
FT
Young Boys 4 - 2 Winterthur
Friday 12/06/2020
FT
FC Schaffhausen 0 - 6 Zürich
Friday 12/06/2020
FT
Universitatea Craiova 0 - 1 Chindia Târgovişte
Friday 12/06/2020
FT
Mariehamn 0 - 1 EIF
Saturday 13/06/2020
00:00
Cardiff City - Swansea City
Saturday 13/06/2020
FT
Krasnodar 1 - 4 Sochi
Saturday 13/06/2020
FT
Changchun Yatai 5 - 1 Beijing BSU
Saturday 13/06/2020
FT
Tromsø 4 - 2 KFUM
Saturday 13/06/2020
FT
Lahti 3 - 3 Gnistan
Saturday 13/06/2020
FT
CSKA Moscow 2 - 3 Arsenal Tula
Saturday 13/06/2020
14:00
Sandnes Ulf - Egersund
Saturday 13/06/2020
FT
Vaduz 3 - 0 Luzern
Saturday 13/06/2020
FT
St. Gallen 4 - 1 Aarau
Saturday 13/06/2020
16:00
Thun - Kriens
Saturday 13/06/2020
FT
Neuchâtel Xamax 4 - 2 Stade Lausanne-Ouchy
Saturday 13/06/2020
FT
Grasshopper 1 - 3 Lugano
Saturday 13/06/2020
FT
Dnipro-1 0 - 2 Inhulets'
Sunday 14/06/2020
FT
HamKam 1 - 2 Strømmen
Sunday 14/06/2020
FT
Lokomotiv Moscow 1 - 0 Tambov
Monday 15/06/2020
FT
Lillestrøm 3 - 0 Jerv
Monday 15/06/2020
FT
Sandnes Ulf 1 - 4 Egersund
Tuesday 16/06/2020
FT
Kongsvinger 1 - 4 Ranheim
Tuesday 16/06/2020
FT
Kriens 4 - 3 YF Juventus
Wednesday 17/06/2020
12:00
Beijing Guoan - Shandong Luneng
Wednesday 17/06/2020
FT
EIF 0 - 4 HIFK
Wednesday 17/06/2020
FT
SJK 3 - 0 VPS
Wednesday 17/06/2020
FT
Vålerenga 2 - 0 Grorud
Wednesday 17/06/2020
FT
CSKA 1948 Sofia 2 - 0 Belasitsa
Thursday 18/06/2020
FT
Khimki 0 - 2 Shinnik
Thursday 18/06/2020
FT
MYPA 1 - 1 Gnistan
Thursday 18/06/2020
FT
Mariehamn 5 - 0 Åland
Thursday 18/06/2020
FT
EuPa 0 - 2 MuSa
Thursday 18/06/2020
FT
Raufoss 3 - 1 Strømmen
Friday 19/06/2020
FT
Ullensaker / Kisa 0 - 1 Kongsvinger
Friday 19/06/2020
19:00
Sandnes Ulf - Vard
Saturday 20/06/2020
FT
Guangzhou Evergrande 3 - 2 Shenzhen
Saturday 20/06/2020
FT
KFUM 1 - 2 Lillestrøm
Saturday 20/06/2020
FT
HamKam 1 - 1 Sogndal
Saturday 20/06/2020
FT
CSKA 1948 Sofia 4 - 1 Septemvri Simitli
Monday 22/06/2020
15:00
Sandnes Ulf - Jerv
Monday 22/06/2020
FT
Egersund 1 - 1 Jerv
Tuesday 23/06/2020
FT
KPV 3 - 0 SJK Akatemia
Wednesday 24/06/2020
FT
Shanghai Shenhua 2 - 1 Nantong Zhiyun
Wednesday 24/06/2020
FT
HIFK 1 - 1 Mariehamn
Wednesday 24/06/2020
FT
SJK 1 - 0 RoPS
Wednesday 24/06/2020
FT
CSKA 1948 Sofia 1 - 0 Montana
Thursday 25/06/2020
FT
HamKam 2 - 2 Raufoss
Thursday 25/06/2020
FT
MP 2 - 1 MYPA
Thursday 25/06/2020
FT
Bryne 1 - 2 Flekkerøy
Thursday 25/06/2020
FT
HamKam 2 - 1 Raufoss
Friday 26/06/2020
FT
Kongsvinger 3 - 1 Lillestrøm
Friday 26/06/2020
FT
Ullensaker / Kisa 0 - 0 Tromsø
Friday 26/06/2020
FT
Torpedo Moskva 4 - 0 Olimp-Dolgoprudny
Friday 26/06/2020
FT
KFUM 0 - 4 Grorud
Friday 26/06/2020
FT
Sandnes Ulf 0 - 3 Egersund
Friday 26/06/2020
FT
Åsane 3 - 4 Florø
Saturday 27/06/2020
FT
Wuhan Zall 3 - 4 Nantong Zhiyun
Saturday 27/06/2020
FT
Shijiazhuang Ever Bright 0 - 3 Henan Jianye
Saturday 27/06/2020
FT
Spartak Moskva II 3 - 0 Kazanka
Saturday 27/06/2020
FT
Guangzhou R&F 3 - 0 Guangzhou Evergrande
Saturday 27/06/2020
FT
Jerv 1 - 3 Arendal
Saturday 27/06/2020
FT
CSKA 1948 Sofia 5 - 0 Strumska slava
Saturday 27/06/2020
FT
Sogndal 1 - 3 Øygarden
Monday 29/06/2020
FT
Irtysh 0 - 2 Chertanovo
Monday 29/06/2020
FT
Khimki 3 - 0 Saturn Ramenskoye
Tuesday 30/06/2020
FT
Torpedo Moskva 3 - 2 Chertanovo
Friday 03/07/2020
FT
Krasnodar II 1 - 1 Chayka
Saturday 04/07/2020
00:00
Dallas - New York City
Saturday 04/07/2020
FT
Shijiazhuang Ever Bright 1 - 1 Beijing BSU
Saturday 04/07/2020
FT
Dalian Pro 1 - 1 Qingdao Huanghai
Saturday 04/07/2020
FT
Excel Mouscron 4 - 1 Dottignies
Saturday 04/07/2020
FT
Budafoki MTE 2 - 0 Pécsi MFC
Saturday 04/07/2020
FT
Anderlecht 0 - 1 Sporting Charleroi
Saturday 04/07/2020
FT
Guangzhou Evergrande 1 - 1 Guangzhou R&F
Saturday 04/07/2020
FT
Henan Jianye 3 - 1 Shaanxi Chang'an
Saturday 04/07/2020
FT
Saint-Etienne 4 - 1 Rumilly Vallières
Saturday 04/07/2020
FT
Kvik Halden 2 - 1 Bærum
Saturday 04/07/2020
14:00
Mechelen - Waasland-Beveren
Saturday 04/07/2020
FT
Florø 3 - 2 Sotra
Saturday 04/07/2020
FT
Varsenare 0 - 7 KV Oostende
Saturday 04/07/2020
FT
Fredrikstad 6 - 2 Fram
Saturday 04/07/2020
FT
Khimki 3 - 0 Spartak Moskva II
Saturday 04/07/2020
FT
Bryne 1 - 0 Vard
Saturday 04/07/2020
FT
Zulte-Waregem 2 - 2 Cercle Brugge
Saturday 04/07/2020
FT
Standard Liège 3 - 2 Kortrijk
Saturday 04/07/2020
FT
Rotor Volgograd 2 - 1 Volgar Astrakhan
Saturday 04/07/2020
FT
Club Brugge 4 - 1 OH Leuven
Saturday 04/07/2020
FT
Olympique Lyonnais 1 - 0 Nice
Sunday 05/07/2020
00:00
Minnesota United - Columbus Crew
Sunday 05/07/2020
FT
Torpedo Moskva 2 - 1 Veles
Sunday 05/07/2020
FT
Zlatibor Čajetina 2 - 3 Spartak Subotica
Tuesday 07/07/2020
FT
Zlatibor Čajetina 1 - 2 Mladost Lučani
Tuesday 07/07/2020
FT
Zulte-Waregem 1 - 2 Sporting Charleroi
Tuesday 07/07/2020
FT
Inđija 0 - 3 Metalac GM
Tuesday 07/07/2020
FT
Rad Beograd 1 - 3 Proleter Novi Sad
Wednesday 08/07/2020
00:00
Čukarički - IMT Novi Beograd
Wednesday 08/07/2020
FT
Club Brugge 1 - 1 Beerschot
Wednesday 08/07/2020
FT
Budafoki MTE 1 - 1 Gyirmót
Wednesday 08/07/2020
FT
CSKA 1948 Sofia 0 - 0 Minyor Pernik
Wednesday 08/07/2020
FT
Antwerp 0 - 1 AS Eupen
Wednesday 08/07/2020
FT
Radnik Surdulica 4 - 1 Dubočica
Wednesday 08/07/2020
FT
Inđija 2 - 4 Spartak Subotica
Wednesday 08/07/2020
FT
Geel 1 - 2 Sint-Truiden
Thursday 09/07/2020
00:00
Dinamo Bryansk - Avangard Kursk
Thursday 09/07/2020
FT
Reims 3 - 1 Troyes
Thursday 09/07/2020
19:00
Eendracht Termien - Genk
Friday 10/07/2020
00:00
Mladost Lučani - Inđija
Friday 10/07/2020
00:00
Metalac GM - Radnik Surdulica
Friday 10/07/2020
FT
Javor Ivanjica 0 - 0 GFK Sloboda Užice
Friday 10/07/2020
FT
Chertanovo 2 - 0 Strogino
Friday 10/07/2020
FT
Baltika 1 - 2 Rodina Moskva
Friday 10/07/2020
FT
Chertanovo 3 - 0 Kaluga
Friday 10/07/2020
FT
Kortrijk 1 - 1 Sporting Charleroi
Friday 10/07/2020
FT
Torpedo Moskva 5 - 1 Spartak Moskva II
Friday 10/07/2020
FT
Baltika 1 - 1 Tver
Friday 10/07/2020
FT
Saint-Etienne 4 - 1 Nice
Friday 10/07/2020
FT
Ajaccio 1 - 0 Bastia
Saturday 11/07/2020
00:00
Čukarički - Zemun
Saturday 11/07/2020
00:00
Napredak - Krupa na Vrbasu
Saturday 11/07/2020
FT
Rotor Volgograd 3 - 0 Sokol Saratov
Saturday 11/07/2020
FT
CSKA 1948 Sofia 1 - 1 Kariana Erden
Saturday 11/07/2020
FT
Shijiazhuang Ever Bright 4 - 1 Shandong Luneng
Saturday 11/07/2020
FT
Honvéd 1 - 2 Siófok
Saturday 11/07/2020
FT
Győri ETO 0 - 2 Budafoki MTE
Saturday 11/07/2020
FT
Anderlecht 3 - 0 Sint-Truiden
Saturday 11/07/2020
FT
Union Sandersdorf 0 - 3 Chemie Leipzig
Saturday 11/07/2020
FT
Altglienicke 2 - 0 Tennis Borussia
Saturday 11/07/2020
FT
Lippstadt 08 7 - 1 Kirchhörder SC
Saturday 11/07/2020
FT
Khimki 4 - 0 Kazanka
Saturday 11/07/2020
FT
Kortrijk 0 - 1 Cercle Brugge
Saturday 11/07/2020
FT
Shinnik 3 - 1 Torpedo Vladimir
Saturday 11/07/2020
FT
Borac Banja Luka 4 - 2 Spartak Subotica
Saturday 11/07/2020
FT
Atom Novovoronezh 0 - 2 Avangard Kursk
Saturday 11/07/2020
FT
Chambly 1 - 1 Boulogne
Saturday 11/07/2020
FT
Napredak 0 - 6 Mladost Lučani
Saturday 11/07/2020
FT
Omonia Nicosia 1 - 0 Doxa
Saturday 11/07/2020
FT
Krasnodar II 3 - 1 Akron
Saturday 11/07/2020
FT
Club Brugge 6 - 0 Mechelen
Saturday 11/07/2020
FT
Proleter Novi Sad 1 - 1 Spartak Subotica
Saturday 11/07/2020
FT
Rad Beograd 0 - 1 Metalac GM
Saturday 11/07/2020
FT
Voždovac 1 - 0 Sloga Kraljevo
Saturday 11/07/2020
FT
Caen 0 - 1 Paris FC
Saturday 11/07/2020
FT
Bačka Palanka 1 - 1 Bačka Topola
Sunday 12/07/2020
00:00
Železničar Pančevo - Spartak Subotica
Sunday 12/07/2020
FT
Nizhny Novgorod 1 - 1 Atlant-Shakhtar
Sunday 12/07/2020
FT
Nizhny Novgorod 1 - 1 Tekstilshchik
Monday 13/07/2020
FT
Radnik Bijeljina 0 - 1 Spartak Subotica
Monday 13/07/2020
FT
Baltika 4 - 2 Saturn Ramenskoye
Monday 13/07/2020
FT
Proleter Novi Sad 0 - 0 Sloga Požega
Monday 13/07/2020
FT
Mladost Lučani 3 - 3 Spartak Subotica
Monday 13/07/2020
FT
Baltika 1 - 0 Olimp-Dolgoprudny
Monday 13/07/2020
FT
Chayka 3 - 3 Alaniya Vladikavkaz
Monday 13/07/2020
18:00
Radnik Surdulica - Novi Pazar
Tuesday 14/07/2020
00:00
Proleter Novi Sad - Radnik Surdulica
Tuesday 14/07/2020
00:00
Krupa na Vrbasu - Mačva Šabac
Tuesday 14/07/2020
00:00
Javor Ivanjica - Mačva Šabac
Tuesday 14/07/2020
FT
Beijing Guoan 2 - 0 Zhejiang Greentown
Tuesday 14/07/2020
FT
SKA Khabarovsk 3 - 1 Chernomorets
Tuesday 14/07/2020
FT
Wanderers 1 - 0 Rampla Juniors
Tuesday 14/07/2020
FT
SKA Khabarovsk 1 - 0 Vista Gelendzhik
Tuesday 14/07/2020
FT
Inđija 0 - 2 Borac Banja Luka
Tuesday 14/07/2020
FT
Proleter Novi Sad 1 - 2 Javor Ivanjica
Tuesday 14/07/2020
FT
Strausberg 0 - 0 BAK '07
Wednesday 15/07/2020
00:00
Kabel Novi Sad - Bačka Palanka
Wednesday 15/07/2020
FT
MTK 5 - 1 III. Kerületi TUE
Wednesday 15/07/2020
FT
Rad Beograd 1 - 0 Spartak Subotica
Wednesday 15/07/2020
FT
Olympiakos Nicosia 1 - 2 Karmiotissa
Wednesday 15/07/2020
17:00
Reims - Excel Mouscron
Wednesday 15/07/2020
FT
Genk 3 - 1 Union Saint-Gilloise
Wednesday 15/07/2020
FT
Optik Rathenow 1 - 5 Viktoria Berlin
Wednesday 15/07/2020
FT
Saint-Etienne 4 - 0 Sporting Charleroi
Wednesday 15/07/2020
FT
Le Mans 1 - 3 Paris FC
Wednesday 15/07/2020
FT
Napredak 0 - 0 Zlatibor Čajetina
Wednesday 15/07/2020
FT
Csákvári TK 2 - 1 Bačka Topola
Wednesday 15/07/2020
FT
Radnik Surdulica 1 - 0 Jagodina
Wednesday 15/07/2020
FT
Tacuarembó 1 - 1 Cerro Largo
Thursday 16/07/2020
00:00
Javor Ivanjica - Novi Pazar
Thursday 16/07/2020
00:00
Chertanovo - Rodina Moskva
Thursday 16/07/2020
FT
Baltika 0 - 0 Dinamo Bryansk
Thursday 16/07/2020
10:30
Chertanovo - Rodina Moskva
Thursday 16/07/2020
FT
Irtysh 0 - 0 Volgar Astrakhan
Thursday 16/07/2020
FT
Rennes 3 - 0 Châteauroux
Thursday 16/07/2020
FT
Pirin Blagoevgrad 1 - 1 CSKA 1948 Sofia
Thursday 16/07/2020
FT
Crvena Zvezda 2 - 0 IMT Novi Beograd
Thursday 16/07/2020
FT
Partizan 2 - 0 Trepča
Thursday 16/07/2020
FT
Nice 1 - 1 Celtic
Thursday 16/07/2020
FT
Cambuur 4 - 1 Harkemase Boys
Thursday 16/07/2020
FT
Olympique Lyonnais 0 - 2 Rangers
Friday 17/07/2020
00:00
Grenoble Foot 38 - Saint-Etienne
Friday 17/07/2020
00:00
Shanghai Shenhua - Beijing Guoan
Friday 17/07/2020
FT
Shandong Luneng 4 - 1 Beijing Renhe
Friday 17/07/2020
FT
Inđija 1 - 1 Radnik Bijeljina
Friday 17/07/2020
FT
Baltika 1 - 1 Torpedo Moskva
Friday 17/07/2020
FT
Nizhny Novgorod 2 - 1 Murom
Friday 17/07/2020
FT
Metz 4 - 1 RFC Seraing
Friday 17/07/2020
FT
Genk 4 - 1 Excelsior
Friday 17/07/2020
FT
Erndtebrück 0 - 7 TSV Steinbach
Friday 17/07/2020
FT
Grenoble Foot 38 1 - 0 Lyon Duchère
Friday 17/07/2020
FT
Dob 1 - 5 Budafoki MTE
Friday 17/07/2020
FT
Sochaux 3 - 0 Chênois
Friday 17/07/2020
FT
Cercle Brugge 0 - 2 Monaco
Saturday 18/07/2020
00:00
Stade Plabennec - Brest
Saturday 18/07/2020
00:00
Čukarički - Borac Banja Luka
Saturday 18/07/2020
FT
Čukarički 2 - 1 Krupa na Vrbasu
Saturday 18/07/2020
00:00
Napredak - Radnik Surdulica
Saturday 18/07/2020
00:00
Bačka Palanka - Rad Beograd
Saturday 18/07/2020
FT
Shinnik 0 - 2 Tekstilshchik
Saturday 18/07/2020
FT
Mechelen 0 - 6 Westerlo
Saturday 18/07/2020
FT
Lorient 1 - 0 Concarneau
Saturday 18/07/2020
FT
Kaposvári Rákóczi 0 - 3 Paksi SE
Saturday 18/07/2020
FT
OH Leuven 2 - 4 RWDM
Saturday 18/07/2020
FT
Porz 0 - 1 Fortuna Köln
Saturday 18/07/2020
FT
Optik Rathenow 3 - 0 Oranienburger FC
Saturday 18/07/2020
FT
Bergisch Gladbach 0 - 0 Germania Ratingen
Saturday 18/07/2020
FT
Kickers Offenbach 2 - 0 Greuther Fürth II
Saturday 18/07/2020
FT
Altglienicke 4 - 1 Blau-Weiß 90 Berlin
Saturday 18/07/2020
FT
Rotor Volgograd 3 - 0 Legion Dynamo
Saturday 18/07/2020
15:00
Standard Liège - OH Leuven
Saturday 18/07/2020
FT
Den Bosch 9 - 0 Nivo Sparta
Saturday 18/07/2020
FT
OH Leuven 2 - 0 Zulte-Waregem
Saturday 18/07/2020
FT
Brežice 0 - 8 MTK
Saturday 18/07/2020
15:30
Saint-Etienne - Anderlecht
Saturday 18/07/2020
FT
Avangard Kursk 0 - 2 Atom Novovoronezh
Saturday 18/07/2020
FT
Medic 1 - 4 Chayka
Saturday 18/07/2020
16:00
Deinze - Zulte-Waregem
Saturday 18/07/2020
FT
Sporting Charleroi 2 - 1 Fola Esch
Saturday 18/07/2020
FT
AS Eupen 0 - 2 Union Saint-Gilloise
Saturday 18/07/2020
FT
Excel Mouscron 1 - 2 Lille
Saturday 18/07/2020
FT
Reims 2 - 2 Dunkerque
Saturday 18/07/2020
FT
SKA Khabarovsk 1 - 0 Biolog
Saturday 18/07/2020
FT
Sint-Truiden 0 - 0 Beerschot
Saturday 18/07/2020
FT
Arda 1 - 1 Hebar 1918
Saturday 18/07/2020
FT
Antwerp 0 - 0 Utrecht
Saturday 18/07/2020
FT
Nantes 6 - 0 Stade Nyonnais
Saturday 18/07/2020
FT
Auxerre 2 - 0 Épinal
Saturday 18/07/2020
FT
Chambly 4 - 0 Beauvais
Saturday 18/07/2020
FT
Mladost Lučani 2 - 2 Partizan
Saturday 18/07/2020
FT
Javor Ivanjica 1 - 1 Borac Banja Luka
Saturday 18/07/2020
17:30
Napredak - Kolubara
Saturday 18/07/2020
FT
Paris FC 0 - 2 Dijon
Saturday 18/07/2020
FT
Standard Liège 4 - 0 Mechelen
Saturday 18/07/2020
FT
Anorthosis 1 - 0 Apollon
Saturday 18/07/2020
FT
Radomlje 0 - 4 MTK
Saturday 18/07/2020
18:00
Sint-Eloois-Winkel - KV Oostende
Saturday 18/07/2020
FT
Club Brugge 2 - 3 Gent
Saturday 18/07/2020
FT
AEK Larnaca 4 - 0 Omonia Aradippou
Saturday 18/07/2020
FT
APOEL 0 - 0 Doxa
Saturday 18/07/2020
18:00
Tubize - Union Saint-Gilloise
Saturday 18/07/2020
FT
Caen 2 - 0 Quevilly-Rouen
Saturday 18/07/2020
FT
Nice 0 - 2 Rangers
Saturday 18/07/2020
FT
Vasas 2 - 1 Bačka Topola
Saturday 18/07/2020
FT
Cerro Largo 3 - 1 Tacuarembó
Saturday 18/07/2020
FT
MVV 0 - 1 Helmond Sport
Saturday 18/07/2020
FT
Olympique Lyonnais 2 - 1 Celtic
Sunday 19/07/2020
00:00
Mladost Lučani - Takovo
Sunday 19/07/2020
FT
Nizhny Novgorod 0 - 0 Atlant-Shakhtar
Sunday 19/07/2020
FT
BSC Süd 05 0 - 2 Tennis Borussia
Sunday 19/07/2020
FT
BAK '07 1 - 2 Viktoria Berlin
Sunday 19/07/2020
FT
Bergisch Gladbach 5 - 3 Hilden
Sunday 19/07/2020
FT
Kickers Offenbach 4 - 2 Schott Mainz
Sunday 19/07/2020
FT
Zamalek 5 - 1 Smouha
Sunday 19/07/2020
FT
CSKA 1948 Sofia 1 - 0 Etar
Sunday 19/07/2020
FT
Olympique Marseille 5 - 1 Pinzgau Saalfelden
Monday 20/07/2020
FT
Chertanovo 3 - 1 Olimp-Dolgoprudny
Monday 20/07/2020
FT
Shinnik 1 - 1 Saturn Ramenskoye
Monday 20/07/2020
13:30
Chertanovo - Ryazan
Monday 20/07/2020
FT
Irtysh 1 - 2 Baltika
Monday 20/07/2020
FT
Baltika 5 - 1 Dinamo Moskva II
Monday 20/07/2020
FT
Brilon 0 - 6 ZFC Meuselwitz
Monday 20/07/2020
FT
Metalac GM 0 - 1 Crvena Zvezda
Tuesday 21/07/2020
FT
Novosibirsk 0 - 0 Tom Tomsk
Tuesday 21/07/2020
FT
Torpedo Moskva 3 - 2 Torpedo Vladimir
Tuesday 21/07/2020
FT
Zulte-Waregem 1 - 3 RWDM
Tuesday 21/07/2020
FT
Lens 1 - 1 Gent
Tuesday 21/07/2020
FT
Torpedo Moskva 3 - 4 Kazanka
Tuesday 21/07/2020
FT
Ferencvaros 2 - 2 Szombathelyi Haladás
Tuesday 21/07/2020
FT
URSL Visé 1 - 1 Sporting Charleroi
Tuesday 21/07/2020
FT
Slovan Duslo Šaľa 2 - 1 Zlaté Moravce
Tuesday 21/07/2020
FT
Toulouse 3 - 3 Sète
Tuesday 21/07/2020
FT
De Treffers 1 - 4 De Graafschap
Wednesday 22/07/2020
00:00
Chambly - Lens
Wednesday 22/07/2020
FT
SKA Khabarovsk 1 - 2 Yenisey
Wednesday 22/07/2020
FT
Javor Ivanjica 0 - 0 Jedinstvo Ub
Wednesday 22/07/2020
FT
Antwerp 1 - 3 Roda JC
Wednesday 22/07/2020
FT
Rotor Volgograd 2 - 0 Mashuk-KMV
Wednesday 22/07/2020
FT
Ferencvaros 9 - 0 Frýdek-Místek
Wednesday 22/07/2020
FT
Westerlo 0 - 1 Sint-Truiden
Wednesday 22/07/2020
FT
Doxa 0 - 2 AEK Larnaca
Wednesday 22/07/2020
FT
Cholet 0 - 1 Angers SCO
Wednesday 22/07/2020
FT
Reims 3 - 0 Le Havre
Wednesday 22/07/2020
FT
SKA Khabarovsk 0 - 1 Yenisey
Wednesday 22/07/2020
FT
Paksi SE 4 - 0 Dorogi
Wednesday 22/07/2020
FT
Ermis 2 - 0 Olympiakos Nicosia
Wednesday 22/07/2020
FT
Enosis 2 - 2 Karmiotissa
Wednesday 22/07/2020
FT
Sereď 2 - 1 Petržalka
Wednesday 22/07/2020
17:00
Zamalek - El Geish
Wednesday 22/07/2020
FT
Slovácko 3 - 0 Blansko
Wednesday 22/07/2020
FT
Septemvri Simitli 0 - 1 Arda
Wednesday 22/07/2020
FT
Puskás 1 - 0 Bačka Topola
Wednesday 22/07/2020
18:00
Rot Weiss Ahlen - ZFC Meuselwitz
Wednesday 22/07/2020
FT
Auerbach 0 - 1 International Leipzig
Wednesday 22/07/2020
FT
Beroe 0 - 0 Etar
Wednesday 22/07/2020
FT
Club Brugge 1 - 0 Deinze
Wednesday 22/07/2020
FT
Nea Salamis 2 - 0 AEL
Wednesday 22/07/2020
FT
Pohronie 2 - 2 Dukla Banská Bystrica
Wednesday 22/07/2020
FT
Kisvárda 2 - 0 Kazincbarcika
Wednesday 22/07/2020
FT
Partizan 2 - 1 Zlatibor Čajetina
Wednesday 22/07/2020
FT
Standard Liège 2 - 1 Monaco
Wednesday 22/07/2020
FT
Béziers 1 - 3 Ajaccio
Wednesday 22/07/2020
18:00
Guingamp - Avranches
Wednesday 22/07/2020
FT
Ludwigsfelde 0 - 4 Altglienicke
Wednesday 22/07/2020
FT
Heimstetten 1 - 6 Olympique Marseille
Wednesday 22/07/2020
FT
Lok Stendal 1 - 4 Tennis Borussia
Wednesday 22/07/2020
FT
Ajka 2 - 2 Honvéd
Wednesday 22/07/2020
FT
Canet Roussillon 2 - 2 Pau
Wednesday 22/07/2020
FT
Sint-Eloois-Winkel 1 - 2 Cercle Brugge
Wednesday 22/07/2020
FT
Gent 2 - 3 Olympique Lyonnais
Wednesday 22/07/2020
FT
Rangers 4 - 0 Motherwell
Thursday 23/07/2020
00:00
Čukarički - Mladost Lučani
Thursday 23/07/2020
FT
Čukarički 2 - 1 Novi Pazar
Thursday 23/07/2020
FT
Zamalek 0 - 1 Pyramids
Thursday 23/07/2020
FT
Aswan 1 - 1 ENPPI
Thursday 23/07/2020
FT
Dekani 0 - 3 Budafoki MTE
Thursday 23/07/2020
FT
Eintracht Mahlsdorf 0 - 7 Lichtenberg
Thursday 23/07/2020
20:00
Tanta - Al Masry
Friday 24/07/2020
FT
Almere City 1 - 0 Utrecht II
Friday 24/07/2020
15:00
Kortrijk - RWDM
Friday 24/07/2020
FT
Metallurg Lipetsk 1 - 2 Fakel
Friday 24/07/2020
FT
Amiens SC 0 - 2 Boulogne
Friday 24/07/2020
FT
Metz 3 - 0 Sporting Charleroi
Friday 24/07/2020
16:00
ENPPI